28 – 30 Ekim

Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 2022 (CNW Group/Palais des congrès de Montréal)

MONTREAL, 25 Ekim 2022 /CNW Telbec/ – Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı geri döndü! İtibaren 28-30 Ekim Palais des congrès de Montréal’de ziyaretçiler yüzden fazla destinasyonu keşfedebilir. Dünyanın lezzetlerini tatmak, farklı ülkelerden dansları keşfetmek veya bir sonraki varış noktanızı öğrenmek olsun, bir sonraki maceranızı seçmek için mükemmel bir ilham kaynağıdır.

İki yıllık bir aradan sonra, International Tourism Travel Show ilk kez Palais des congrès de Montréal’de yapılacak.

“Palais des congrès de Montréal’in, eğlence ve iş seyahati yeniden yükselişte olduğu için Uluslararası Turizm Seyahat Şovu’nu memnuniyetle karşılıyor. Bu, sürdürülebilir kalkınma ve iklim değişikliğine karşı mücadele giderek daha alakalı hale geliyor” diyor Emmanuelle LegaultPalais des Congrès de Montreal’in başkanı ve CEO’su.

Turist ofisleri, seyahat acenteleri ve uzmanlar temsil edilen 100’den fazla ülke hakkında soruları yanıtladığından, her tür gezgin için bir şeyler var!

Blue Cross Quebec tarafından sunulan ana sahne
Véronique Daudelin’in ev sahipliği yaptığı eğlence sahnesi, 29 Ekim ve 30, farklı ülkelerden geleneksel dansları sunmak için dans grupları. Sıra dışı olan bu sanatsal performanslara her yaştan insan hayran kalacak!

Voyages Traditours konferansları ve yarışmaları
Gezilerini ve turlarını sunmak için Voyages Traditours tarafından özel olarak en az beş konferans odası kullanılacaktır. Uluslararası bir grup gezisinde kaçmak isteyenler ve ayrıca Quebec.

Voyages Traditours ayrıca size 19 günlük muhteşem bir gezi daha kazanma şansı sunuyor. Peru iki kişi için.

dünyanın mutfağı
Dünya Mutfağı ayağınıza geldi Montreal’deki Catering ve Turizm Okulu’nda Adonis ile işbirliği içinde. Öğrenciler, serginin katılımcıları tarafından önceden sunulan çeşitli ülkelerden tarifler hazırlayacaklar. Seyirciler daha sonra hazırlananların tadına bakabilecekler! Mutfak keşifleri ve tadım garantili!

YUL tarafından sunulan Coin Causerie
Coin Causerie tarafından sunulan YUL seyahat hakkında çok şey bilen çeşitli insanlarla gelmek, tanışmak ve konuşmak için mükemmel bir yerdir. Uzmanlar, konularıyla ilgili tüm soruları yanıtlamak için orada olacaklar. Yalnız seyahat etmek, çocuklarla seyahat etmek, Türkiye, Kosta Rika ve Yukon tartışılacak konulardan sadece birkaçıdır. Tam zaman çizelgesi web sitesinde mevcuttur, http://salontourismevoyages.com

Genel bilgi:
https://salontourismevoyages.com/

2022 için zaman çizelgesi
28 Cuma Ekim 11:0021.00
29 Ekim Cumartesi 10.0018.00
30 Ekim Pazar saat 10 – 18.00

Fiyat:% s
Yetişkinler: 16 $
Yaşlılar (60 ve üzeri) ve öğrenciler: 14 $
6 ila 12 yaş arası çocuklar: 10$
5 yaşından küçük çocuklar: Ücretsiz

Çevrimiçi bilet ofisi
Ziyaretçiler kaydeder $3 Quebec Blue Cross ile ortaklaşa çevrimiçi bilet satın aldığınızda.

d’Expo Medya Hakkında
EXPO MEDYA 2006 yılında kurulmuş olup, Montreal– Genel halk için fuarlar düzenleme konusunda uzmanlaşmış şirket. EXPO MEDIA, uluslararası seyahat fuarının sahibi ve yapımcısıdır ve Montreal Ulusal Ev Şovu, Ottawa Ev ve Bahçe Şovu, Ottawa Sonbahar Ev Şovu, Ottawa Ev ve Tadilat gösterisi ve her ikisi de Marketplace Events’e ait olan ExpoHabitation ve ExpoHabitation d’automne. ExpoMediaInc.com

KAYNAK Montreal Kongre Merkezi

Cision

Cision

Multimedya indirmek için orijinal içeriği görüntüleyin: http://www.newswire.ca/en/releases/archive/October2022/25/c9106.html

Leave a Comment